Loading...

ДТЕК Павлоградвугілля не згоден з рішенням Апеляційного суду

17 января 2019


ДТЕК Павлоградвугілля не згоден з рішенням Апеляційного суду Дніпропетровської області у справі за позовом Михайлюка О. до ДТЕК Павлоградвугілля про відновлення на роботі.

Рішення про звільнення Михайлюка О. було прийнято на підставі висновку медичного закладу про неналежний стан здоров’я Михайлюка О.

У встановленому законом порядку нами буде підготовлена і подана до Верховного Суду касаційна скарга на рішення Апеляційного суду Дніпропетровської області.

Олексій Михайлюк є колишнім працівником шахтоуправління ДТЕК ім. Героїв Космосу. Він був звільнений на підставі пункту 2 частини 1 статті 40 КЗпП України (невідповідність працівника виконуваній роботі за станом здоров’я).

Шахтарська професія — одна з найважчих і вимагає від людини фізичного здоров’я. Від цього залежить не тільки життя конкретного співробітника, але і безпека всього колективу під час перебування під землею.

За підсумками чергового планового медогляду медична комісія дала висновок про те, що Олексій Михайлюк не може продовжувати працювати гірником очисного забою на ділянці по видобутку вугілля. Олексію були запропоновані альтернативні варіанти зайнятості на шахтній поверхні, які відповідають його стану здоров’я.

Від них він відмовився, внаслідок чого єдиним варіантом було звільнення, так як відповідно до вимог законодавства України працівник не може бути допущений до виконання робіт, які йому протипоказані за станом здоров’я.

Підприємством повністю дотримана процедура звільнення, встановлена чинним трудовим законодавством. Виплачені: заробітна плата за фактично відпрацьований час, компенсація за невикористану відпустку, один оклад при звільненні за станом здоров’я, виплата за стаж у вугільній промисловості.

www.dtek.com

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.