Loading...

КП «Павлоградтеплоенерго» планує взяти кредит, аби почати опалювальний сезон

6 ноября 2018


Принаймні про такі наміри повідомив міський голова

Ми опрацювали банки на предмет отримання кредиту. Запропоновано «Павлоградтеплоенерго» взяти кредит. Іншого варіанту на сьогодні немає. Я працюю над цим питанням», – сказав міський голова.
За його словами проблема із опаленням виникла виключно через борги населення та держави.Разом із тим, за інформацією міського голови, за тепло не сплачують лише 13% павлоградців.

«Але через них виникає проблема, бо недостатньо коштів, щоб почати опалювальний сезон», – зауважив міський голова.

За його словами серед злісних боржників є також і депутати міської ради.

«Ми зробили вибірки і виявили, що є боржники за комунальні послуги і серед депутатів. І по воді, і по теплу, і навіть по вивезенню твердих побутових відходів по 600-700 грн заборгованість. Це говорить про те, що взагалі не сплачували роками», – говорить міський голова.

Він також додав, що у такій ситуації майже 90% чесних павлоградців, котрі сплачують за комунальні послуги стали заручниками 10% нечесних, котрі не квапляться платити.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.