Loading...

Богуслав не об’єднуватиметься із Павлоградом

10 августа 2018

Село вирішило приєднатись до села

Питання про те з ким об’єднуватись з містом чи з селом депутати Богуславської сільської ради обговорили на позачерговій серпневій сесії. В результаті вирішили приєднатись із Богданівською об’єднаною територіальною громадою (ОТГ). Проте остаточне рішення за мешканцями Богуслава та Богданівської ОТГ. Розповів tv-news.dp.ua голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук.

«Депутати Богуславської сільської ради прийняли рішення про те, щоб направити звернення до Богданівської ОТГ і об’єднатись із ними. Мотивація була одна – село із селом скоріш знайдуть порозуміння і приймуть спільне рішення. Із Богданівкою вони сусіди, давно вже поруч живуть і одне одного знають і виручають. Для Богуслава це добре, бо село хоч і самодостатнє, але коштів на розвиток не багато. Сьогодні Богданівська громада має вагомі надходження і, можна сказати, що їм буде легше вижити в об’єднанні. За рахунок децентралізації вони матимуть гроші і на розвиток, і на ремонт. Це вже прораховували і депутати, і область», – розповів Святослав Максимчук.

Після приєднання Богуслава, у Богданівську громаду увійде 4 сільських ради – Богданівка , Нова Дача,Нова Русь, Богуслав і процес об’єднання в громади у Павлоградському районі завершиться. В районі не залишиться жодного «одинокого» села.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому Богуславу пропонували приєднатись до Павлограда.

Довідково

На території Павлоградського району створено 4 ОТГ: Богданівська, Вербківська, Межиріцька, Троїцька.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.