Loading...

Мicто найбільше потребує кваліфікованих робітників з інструментом

12 июля 2018

У Павлограді офіційний статус безробітного мають понад 1 тис осіб, більше половини із них – жінки

За даними державної служби зайнятості Павлограда протягом січня -травня 2018року статус безробітного мали 2445 осіб, а на кінець травня – 1030 осіб (жінки – 64,7%, молодь у віці до 35 років – 34,6%; особи, що проживають у сільській місцевості – 16,2%).
Місто найбільше потребує кваліфікованих робітників з інструментом.

«Кількість вакансій за професійними групами станом на кінець травня складає 432 од., з них: законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (управителі) – 28 од.; професіонали – 48 од.; фахівці – 26 од.; технічні службовці – 3 од; працівники сфери торгівлі та послуг – 44 од.; кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства – 8 од.; кваліфіковані робітники з інструментом – 130 од; робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – 98 од; найпростіші професії – 47 од.», – йдеться у повідомлені державної служби зайнятості.

Співвідношення між попитом і пропозицією робочої сили на кінець травня 2018р. визначило навантаження на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на рівні 2 осіб.
Середній розмір допомоги по безробіттю у травні місяці становив 2806,8 грн.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.