Loading...

У Першотравенську з неремонтованої вулиці роблять вулицю «майбутнього»

11 июля 2018

Наразі у Першотравенську триває комплексна реконструкція вулиці Пушкіна. Зі старої та занедбаної вона має перетворитися на сучасну, добротно відремонтовану вулицю «майбутнього». Про це повідомляє прес-служба Першотравенської міської ради.

Вже сьогодні вулицю Пушкіна не впізнати, тож городянам не терпиться побачити, якою вона стане після реконструкції. Старі аварійні дерева видалили з корінням, яке утворило жахливі бугри на асфальті. Ходити по таких тротуарах було вкрай незручно і небезпечно, особливо для літніх людей та батьків з дитячими колясками, а тим більш для людей з інвалідністю. Вже не треба боятись, що під час буревіїв комусь з перехожих на голову впаде старе гілля, чи пошкодить балкони і дахи будинків. Не стало на вулиці і тополь, які під час цвітіння дошкуляли пухом хворим на алергію. Які саме дерева згодом посадять на оновленій вулиці, наразі вирішується. В управлінні комунального господарства та майна лише зазначили, що це будуть вже великі саджанці 3-5 років.

На даний момент на вулиці встановлюються бордюри і готується основа пішохідної та проїжджої частин під укладання тротуарної плитки й асфальту.
«Тож маємо ще трішки потерпіти ремонтні незручності, аби в місті з`явилася перша по-справжньому сучасна вулиця. Вона має стати початком відліку від Першотравенська минулого до Першотравенська майбутнього»,
— йдеться у повідомленні.

На реалізацію цього проекту з обласного бюджету спрямовано 7,4 млн грн.

tn-express.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.