Loading...

У Павлограді з квітня зростуть тарифи на ритуальні послуги

13 марта 2018

Відповідно до проекту рішення Павлоградського виконавчого комітету, опублікованого на сайті міськради, з 1 квітня 2018 року вартість тарифів на ритуальні послуги комунального підприємства «Спеціалізована Агенція Ритуал» значно зростуть.

Так, з наступного місяця доведеться дорожче заплатити за копання могили, оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання, оформлення свідоцтва про поховання, поховання та підпоховання урни з прахом померлих в існуючу могилу, у землю.

Вартість копання могили замість 1269 грн буде коштувати 1665 грн, оформлення договору-замовлення на організацію поховання замість 15,35 – 17,70 грн. Оформлення свідоцтва про поховання здорожчає на 0,95 коп. і становитиме 13,25 грн, поховання та підпоховання урни з прахом померлих в існуючу могилу обійдеться у 219 грн замість 166 грн.

Подорожчання вартості послуг відбудеться з метою вдосконалення надання ритуальних послуг населенню, враховуючи звернення комунального підприємства «Спеціалізована Агенція Ритуал» Павлоградської міської ради виконавчий комітет Павлоградської міської ради.

tn-express.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.