Loading...

Студенти третього покоління вивчатимуть українську

13 февраля 2018

В Павлоградському Університеті III покоління за 2017 рік пройшли навчання 49 «студентів»

Із 06 лютого 2018 слухачі поважного віку розпочали навчання в новій групі факультету «Комп’ютерна грамотність» на базі міської центральної бібліотеки. Ще 12 чоловік продовжують навчатися Петріківському розпису в дитячій музичній школі №1. Раз на місяць дитяча бібліотека запрошує на спільний перегляд фільмів.

Люди познайомились один з одним, спілкуються. Багато творчих людей. Одна з них, Надія Василівна, вирішила поділитися своїми здібностями, запропонувала свої послуги і в результаті в терцентрі сформувалась група з рукоділля. Жінки займаються орігамі, вишивкою, в’язанням. Повідомляє відділ регіональної політики Павлоградського міськвиконкому.

01.03.2018 року в школі №9 стартують курси з української мови.

Якщо Ви бажаєте пізнавати та навчатися новому, або можете запропонувати свої послуги в якості викладачів, телефонуйте за номером 066 7959165 в будні дня до 16-00, або звертайтеся за адресою: вул. Робоча 136 – Павлоградський міський територіальний центр соціального обслуговування.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.