Loading...

Що будують у дитячому парку?

15 декабря 2017

Очікувати громадський транспорт по вул. Шевченка тепер стало вкрай незручно.

Зупинка та частина «Казкової країни» у дитячому парку обнесені будівельним парканом. За парканом кипить робота, а пасажирам доводиться чекати на транспорт прямо на проїжджій частині. Що будують за парканом? У соцмережах павлоградці висловлюють різні припущення. Найбільше версій на користь МАФів (малих архітектурних форм).

На останньому пленарному засіданні міський голова Анатолій Вершина розкрив таємницю. Виявляється без МАФів не обійшлось, проте окрім них обіцяють створити суперкомфорт для пасажирів, навіть громадський туалет.

«Місто там нічого не будує. Там будують інвестори. Там буде цілий комплекс. Будуть дуже комфортні умови для пасажирів. Можна буде заховатись і в спеку, і в мороз. Будуть там також торгові павільйони. Передбачений також і громадський туалет», – сказав міський голова.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна
VfrcM
2017-12-15 16:09:28

Только не говорите что платный туалет

 
Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.