Loading...

У Павлограді відзначили кращих соцпрацівників

13 ноября 2017

У міському будинку культури ім. Гагаріна відбувся урочистий концерт, присвячений Дню соціального працівника України, який щорічно відзначається у першу неділю листопада.

У цей святковий день гостей та «винуватців» свята вже з порогу будинку культури зустрічав дитячий оркестр, який підбадьорював людей та робив і без того гарній настрій ще кращим. Ветерани соціальної праці та нинішні молоді соцпрацівники збирались в урочисто прибраній залі – кожен за відповідним столиком. На захід також завітали міський голова Анатолій Вершина, народний депутат України Артур Мартовицький, депутат облради Микола Пономарчук, працівники виконкому, представники духовенства.

Творчі колективи міста представили гостям святковий концерт, а найкращі працівники Управління соціального захисту, Пенсійного фонду, Центру соціального обслуговування, Служби у справах дітей, Товариства Червоного Хреста України, Центру допомоги учасникам АТО та інших організацій отримали подяки та подарунки.

З вітальним словом до присутніх соціальних працівників виступив і мер Павлограда.

«Шановні соціальні працівники! Ви заслуговуєте особливої поваги, бо несете добро, підтримуєте саме тих людей, які в нашому суспільстві найбільше потребують допомоги. Велика вдячність вам від усієї громади міста за ваш труд! Ви творите добро, а воно, за законами Всесвіту, обов’язково повернеться до вас», -сказав міський голова.

За час проведення урочистого свята соціальні працівники отримали море позитивних емоцій, які, сподіваємося, додадуть їм сили та наснаги працювати у такому ж дусі, самовіддано та щиро, ще багато-багато років!

tn-express.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.