Loading...

Конкурс на кращу ескізну ідею з благоустрою центра міста продовжено

13 ноября 2017

Ще у серпні 2017 року виконавчим комітетом Павлоградської міської ради було оголошено конкурс на кращу ескізну ідею комплексного благоустрою Соборної площі та скверу ім. Тараса Шевченка, в якому мали змогу взяти участь усі бажаючі.
Так, 23 жовтня, за результатами конкурсу пройшло засідання під головуванням міського голови Анатолія Вершини, за участю депутатів Павлоградської міської ради, керівників структурних підрозділів виконкому та представників громадськості. На цьому засіданні були розглянуті надані ескізні проекти благоустрою Соборної площі та скверу.

Але на той час всього було представлено 4 проекти. Тому комісія вирішила продовжити термін проведення конкурсу ще до 15 листопада. З умовами конкурсу ви можете ознайомитися у відділі містобудування та архітектури за адресою: вул. Центральна, 90 або за тел. 095-775-29-56.

tn-express.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.