Loading...

Будинки із великими боргами тепло не отримають

30 октября 2017

У Павлограді будинки, що мають великі борги за спожите тепло, до центральних тепломереж не підключатимуть.

Із теплом будуть лише ті багатоповерхівки, в котрих живуть свідомі громадяни і акуратно сплачують за спожите тепло. За словами начальника павлоградських тепломереж Миколи Вовка, проплата за спожите тепло має становити не менше 95%.

«Ми уже розклеїли повідомлення на під’їздах будинків про те, що є такий борг за тепло. І у будинку не буде теплопостачання, допоки люди не погасять борги. Іншого виходу у нас немає», – сказав Микола Вовк.

У такий спосіб боротимуться із боржниками. Що робити акуратним сплачувальникам за тепло – тиснути на неакуратних чи йти до суду за ненадану послугу, згідно договору , Микола Вовк не знає.
tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна
Свидоми
2017-10-30 09:38:58

Свидоми також розумиють що тi борги якi волочаться декiлька рокiв були при другому курсi доллара ,i в минулому роцi були долги

 
Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.