Loading...

Не тутешніх пільговиків не возитимуть?

10 сентября 2017

Проїзд пільговиків у громадському транспорті Павлограда компенсується із міського бюджету.

Раніше такі виплати здійснювались із бюджету держави. Міський голова вважає, що у цьому випадку проїзд пільгових категорій прилеглих районів має компенсуватись із бюджету відповідних громад.

«На сьогоднішній день їздять пільговики із району теж. На мій погляд це не зовсім вірно. Раніше , коли це оплачувалось із державного бюджету, то це було байдуже, а тепер коли це із міського бюджету , то чому ми повинні сплачувати ці кошти за жителів, скажімо, Богданівської громади. Ми будемо пропонувати громадам сплачувати кошти за проїзд їхніх пенсіонерів. Там у них зараз багато коштів», – сказав міський голова.

Але спочатку перерахують місцевих пільговиків.

tv-news.dp.ua

Р-рахуйсь!..

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна
вадим
2017-09-10 13:33:16

потрібна монетизація хоч пенсіонерам по віку.напр на 10проїздів в місяць.бо зараз виходить чим більше пільговик їздить тим більше отр дотацію.такого в світі немає. всим і в селі і в столиці одну суму.по Конституції всі рівні.13млн пенсіон помножити на 5грн ,на 10 помножити і на 12місяців=7млрд 800млн грн.воєнним УБД залишити як зараз.(в 80і роки виходило що в кого більша зарплата той і в рази більше купував ковбаси субсидованої по 2.20,тобто і більше зїдав держ дотації в порівнянні з медсестрою в 80рублів ставкою-писали в 88р в газетах).зараз проїзд пенсіонерам 1день в місяць пільговий в райцентрах.Черкаси

 
Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.