Loading...

Павлоградські депутати придбають електронну систему для голосування «Рада»?

17 июля 2017

Що брати за основу при підрахунку голосів – кількість піднятих рук чи кількість підписів у протоколах, заповнених депутатами. Здавалось би, що тут не має бути розбіжностей. Проте, як показує практика, розбіжності таки є.

Внести ясність у це питання не зміг і юрист міськвиконкому. За його словами беруться до уваги обидва моменти.

Аби уникнути будь- яких непорозумінь, а процес прийняття рішень зробити прозорішим, депутати запропонували придбати електронну систему для голосування «Рада».

«Давайте виділимо кошти, придбаємо цю систему і у нас завершаться всі скандальні питання щодо голосування», – запропонував депутат від УКРОПу Олександр Батрінець.

Проте більшість обранців цю ідею не підтримали, мотивуючи це тим, що питання не на часі, немає коштів, в місті і так чимало проблем …і т.п. За словами міського голови Анатолія Вершини він цієї системи не боїться, але немає коштів.

«Я особисто не боюсь цієї системи «Рада» . Хто боїться системи Рада? Ніхто? Питання, на мій погляд, лише в коштах. Давайте внесемо пропозицію про виділення коштів на систему «Рада» на осінню сесію», – сказав міський голова.

Інші депутати вважають, що електронна система для голосування їм взагалі не потрібна та і мовляв де гарантія, що вона усуне проблеми.

До речі у сусідніх містах уже більше року місцеві депутати голосують за допомогою електронної системи для підрахунку голосів. Чи не побояться павлоградські депутати придбати «Рада» ?

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.

Архив

Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Последние статьи

Последние комментарии