Loading...

Значно збільшилась кількість бажаючих оформити біометричні паспорти

21 апреля 2017

Після прийняття безвізу кількість людей, що оформили біометричні паспорти значно збільшилась.

Про це повідомила начальник відділу централізованого оформлення документів Юлія Воронцова під час прес-конференції.

За її словами з початку року в Дніпропетровської області оформлено понад 17 тис. Біометричних паспортів.

«Якщо порівнювати аналогічні періоди 2016- го і 2017 років, то кількість бажаючих оформити біометричні паспорти збільшилася на 21 тис. чоловік. При цьому керівництвом Головного управління державної міграційної служби проведена відповідна робота щодо встановлення станцій оформлення паспортів нового зразка.На сьогоднішній день в Дніпропетровській області працює 77 таких станцій. Щоб отримати паспорт, можна зареєструватися онлайн через сайт міграційної служби, через Igov або ж в порядку черги у відділах міграційної служби », – сказала Юлія Воронцова.

За її словами всього за 2016 ік в регіоні було оформлено понад 116 тис. таких паспортів. Вони дають права виїзду і в’їзду в Україну.

З 14 до 18 років такий паспорт видається на 4 роки, потім на 10 років. Перший паспорт видається безкоштовно, а повторне оформлення паспорта у вигляді картки за 20 робочих днів коштує 87 грн, за 10 днів – 174 грн.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.