Loading...

Пройшла акція на підтримку блокади торгівлі з ОРДЛО

20 марта 2017

На мітинг зібралося близько 70 чоловік.
Захід був організований громадською ініціативою «Блокування торгівлі з терористами».

«Вчора силові структури (представники СБУ та спецпризначенці КОРДу ) розігнали «16 редут» блокадників торгівлі з окупованими територіями на станції Кривий Торець і затримали 43 учасники блокади. Як повідомили начальник управління СБУ в Донецькій області Олександр Куц і заступник глави Нацполіціі України-начальник ГУНП в Донецькій області В’ячеслав Аброськін під час брифінгу в Краматорську, в учасників блокади вилучили зброю. У зоні АТО цивільним заборонено носити зброю, навіть зареєстровану. Після розгону редуту рух потягів відновився і пішли товари з окупованої території. Решта редутів стоять, хлопці тримаються, скоро будуть відкриватися нові редути. З нас мабуть хочуть зробити поліцейську державу»,
— розповіла журналістам голова ГО «Військово-патріотичне об’єднання «Хорт» та одна з організаторів акції Ганна Федянович.

Вранці 43 блокадників вже відпустили. Але інші учасники блокади та українці, які підтримують блокаду ОРДЛО, ще вчора вийшли на акції протесту й наразі вимагають відсторонити від посади міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, заступника голови Нацполіціі В’ячеслава Аброськіна та керівника Антитерористичного центру при СБУ Віталія Малікова.

Традиційно на початку мітингу в Павлограді пролунав державний гімн. Потім модератори акції та всі бажаючі (громадські активісти, волонтери, місцеві мешканці) виступили зі своїм словом перед павлоградцями, яки сьогодні прийшли на мітинг. Під час свого виступу організатори підкреслили, що акція підтримки та сама блокада торгівлі з ОРДЛО не носить ніякого політичного характеру. Дійсно, на мітингу в Павлограді не було ніякої політичної символіки – лише українські стяги та прапор Павлограда.

Мітинг пройшов досить спокійно.

Результатом якого стала Резолюція, в якій учасники мітингу вирішили звернутися до депутатів Павлоградської міської ради з пропозицією на найближчому пленарному засіданні прийняти рішення щодо звернення до Верховної Ради України.

Активісти в своїй пропонують в зверненні місцевих депутатів до ВР:

вимагати негайних заходів по звільненню усіх українських військовополонених;
засудити силовий розгін мирної акції ветеранів АТО поблизу міста Торецьк;
визнати схід України та Крим окупованими територіями;
визнати Росію країною-агресором;
вимагати негайного ухвалення Закону «Про тимчасово окуповану територію України» 3181 від 25.09.2015 року.
Резоліцію вже сьогодні подадуть до Павлоградської міськради.

tn-express.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.