Loading...

Пройшов собачий конкурс краси

20 марта 2017

У Павлограді обирали міс України серед чотирилапих.

Виставка — конкурс собак пройшла 18 березня в Будинку культури Машинобудівників. Сюди з’їхались господарі зі своїми чотирилапими зі всієї України окрім західних областей. Розповіла tv-news.dp.ua керівник павлоградського кінологічного клубу «Антарес» Лариса Борисенко.

За звання чемпіона України змагались більше чотирьох сотень претендентів. Серед них як собаки декоративних порід, так і серйозні та поважні.

Оцінювались лише зовнішні дані чотирилапих. Тому декотрі власниці песиків влаштували їм справжню перукарню із лаками, гелями та заколками для волосся. Песикам цей процес напевне подобався. Принаймні ніякого видимого опору вони не чинили.

Серйозні та поважні пси були у намордниках чи у вольєрах. Позувати перед камерами вони категорично відмовлялись.

Учасники виставки кажуть, що беруть участь у подібних заходах не лише для того, аби виграти, а й поспілкуватись із власниками чотирилапих, перейняти в чомусь досвід чи поділитись своїм. Та і для собак це теж корисно – вони вчаться поводити себе при великому скупченні своїх «колег».

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.