Loading...

У Павлограді мітингували проти підвищення вартості проїзду у міському транспорті

15 февраля 2017

Біля стін Павлоградського міськвиконкому зібралось близько сотні павлоградців.

Приводом для акції протесту стало значне здорожчання з 1 лютого вартості проїзду у міському транспорті. Люди кажуть, що ціна проїзду у міському транспорті 5 та 6 грн непомірна для їхнього гаманця та і якість перевезень бажає бути кращою.

Мітингувальники тримали в руках державні прапори , ніякої партійної символіки помічено не було.

Мітинг проходив перед пленарним засіданням депутатів і частина мітингувальників пройшли до зали засідань, сподіваючись, що депутати таки скасують рішення міськвиконкому про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті міста. Проте дива не сталось.

Люди намагались розповісти не лише про те, що здорожчав проїзд, а й про свавілля перевізників. Зокрема, мешканці Соснівки скаржились, що проїзд здорожчав до 6 грн при тому, що довжина маршруту менше 10 км, а водії пільгових рейсів беруть за проїзд не пільговиків 6 грн, хоча згідно рішення міськвиконкому мали б перевозити пасажирів за старою ціною – 4,50 грн.

Матеріал за темою: Для мешканців Соснівки проїзд у громадському транспорті здорожчав на 2 гривні…через погану дорогу

Міський голова запропонував мітингувальникам зустрітись і обговорити все по завершенню сесії. Проте, після «тарифного» голосування депутатів, великого бажання іще про щось говорити у людей не було. Вони покинули залу засідань і уже у коридорах приміщення міськвиконкому досить емоційно продовжили розмову із перевізниками. Проте, останні побачивши журналістів, швидко покинули приміщення.

tv-news.dp.ua

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна
Влад
2017-02-15 11:15:20

Выбрали рыга, вот и имеете!

 
Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.