Loading...

У Павлограді дітлахи навчатимуть батьків берегти енергію

23 декабря 2015

oporaЕнергобезпека нашої країни залежить від багатьох факторів, одним із яких є ощадне ставлення кожної людини до ресурсів. Тому активісти Громадянської мережі ОПОРА у Павлограді продовжують проводити як для дорослих, так і для дітлахів інформаційні заходи, присвячені темі енергоефективності.
Так, нещодавно у павлоградській загальноосвітній школі № 17, за сприянням адміністрації закладу, відбулися пізнавальні уроки з питань раціонального енергоспоживання. Представники ОПОРИ разом із педагогічним колективом провели заняття на тему «Допоможи батькам зберегти енергію». Учням початкових класів розповіли про способи заощадження тепла та енергії у школі та вдома. Завдяки простим прикладам вони дізнались, як можна замінити електрику та паливо, використовуючи енергію сонця.
Дітям також продемонстрували мультфільм, у якому йдеться про загрозу глобального потепління через марнотратство енергоресурсів.
Школярі так були схвильовані недитячими проблемами, що завзято погодились застосовувати нові знання на практиці і навчити своїх батьків методам заощадження ресурсів.
«Під час заходу ми намагались привернути увагу школярів до актуальних проблем сьогодення. І нам це вдалось. Оскільки в цьому віці думки дорослих для них ще залишаються авторитетними, діти свідомо та серйозно сприймають подану інформацію і обов’язково не лише використовуватимуть її самі, а й долучатимуть батьків до формування корисних звичок», – зазначив місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко.
Для закріплення важливого матеріалу всім присутнім активісти ОПОРИ роздали тематичні постери з порадами енергоощадності у побуті, підготовлені за підтримки Програми USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». А для батьків передали буклети з інформацією про програми підтримки населення для впровадження енергоефективних технологій у житлових будинках, розроблені міжнародною корпорацією GIZ.

За додатковою інформацією звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних
та енергетичних програм
Прес-релiз Громадянської мережі ОПОРА

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.